«Фармак» визнано кращим експортером 2015 року

Компанію «Фармак» було визнано кращим експортером року в номінації «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів серед великих підприємств».

Конкурс «Кращий експортер року» був організований Київською торгово-промисловою палатою. Нагородження переможців відбулося 22 грудня у Колонній залі КМДА.

 «Фармак» здобув перемогу в номінації "Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів серед великих підприємств".

Рішенням комісії було затверджено Диплом та Знак "Кращий експортер року" та визначено 15 переможців конкурсу серед малих, середніх та великих підприємств Києва в 7 номінаціях. Всього на участь у Конкурсі було подано 25 заявок від промислових підприємств-експортерів.

Крім дипломів, переможці отримують право використовувати знак «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію