«Фармак» визнано кращим експортером 2015 року

Компанію «Фармак» було визнано кращим експортером року в номінації «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів серед великих підприємств».

Конкурс «Кращий експортер року» був організований Київською торгово-промисловою палатою. Нагородження переможців відбулося 22 грудня у Колонній залі КМДА.

 «Фармак» здобув перемогу в номінації "Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів серед великих підприємств".

Рішенням комісії було затверджено Диплом та Знак "Кращий експортер року" та визначено 15 переможців конкурсу серед малих, середніх та великих підприємств Києва в 7 номінаціях. Всього на участь у Конкурсі було подано 25 заявок від промислових підприємств-експортерів.

Крім дипломів, переможці отримують право використовувати знак «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».