Гру 26, 2014

«Фармак» запустив сайт представництва в Казахстані

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Казахстан. Ресурс знаходиться за адресою farmak.kz.

Представництво «Фармак» в Казахстані працює  з 5-го травня  2005 року. Хоча, слід зазначити, що продукція вітчизняного фармвиробника була представлена на ринку Республіки Казахстан ще задовго до відкриття представництва в Казахстані.

Сайт представництва має зручний російськомовний інтерфейс та зрозумілу структуру, що дозволяє максимум за три кліки знайти усю необхідну інформацію.

Майя Сандульська, керівник департаменту маркетингу експортних ринків компанії «Фармак»: «Сайт представництва нашої компанії в Республіці  Казахстан дозволить поглибити комунікацію з цільовою аудиторією на локальному ринку. Дасть можливість максимально оперативно інформувати про нові препарати, які виведено на ринок Казахстану, соціальні проекти, які реалізує представництво, про діяльність представництва та самої компанії, наявні вакансії, а також отримувати швидкий зворотній зв’язок від пацієнтів, потенційних партнерів, компаній та установ, зацікавлених у співпраці з представництвом».

Назад до новин

Ще більше новин