«Фармак» запрошує журналістів на виробництво

Національний виробник готових лікарських засобів компанія «Фармак» оголошує про запуск нового проекту для журналістів - «Екскурсії по виробництву компанії «Фармак».

В рамках проекту представники ЗМІ зможуть дізнатися:
•    як відбувається процес виробництва готових лікарських засобів;
•    в яких умовах виробляються ліки в компанії «Фармак»;
•    які вимоги ставляться до персоналу, що працює на виробництві.

Щоб взяти участь у проекті та відвідати виробництво компанії «Фармак», необхідно надіслати заявку на бланку видання на електронну адресу: M.Lavruh@farmak.ua. В заявці необхідно вказати своє ім’я, прізвище, назву ЗМІ, яке ви представляєте, посаду та контактну інформацію.

По мірі формування груп ми зв‘яжемося з вами та повідомимо про дату та час проведення екскурсії.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до куратора проекту «Екскурсії на виробництво «Фармак», начальника сектору зі зв’язків з громадськістю компанії «Фармак», Марка Лавруха: тел.: (044) 496-8779, (067) 464-9794; е-mail: M.Lavruh@farmak.ua.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».