«Фармак» зробив Україну чистішою

В суботу, 20 квітня 2013 року, понад сто працівників компанії «Фармак» разом зі своїми сім’ями вийшли на всеукраїнську толоку «Зробимо Україну чистою!». Фармаківці прибирали парк «Дружби народів» та лісосмугу біля станції «Автозаводська» у місті Києві.

З кожним роком у містах меншає кількість зелених територій, а ті, що залишаються, зазвичай засмічені та неприбрані. Активісти акції «Зробимо Україну чистою!» вже третій рік поспіль у національний День оточуючого середовища виходять в парки та сквери міст і містечок, щоб прибрати їх від сміття, яке залишилося після зими. Цьогоріч на всеукраїнське прибирання вийшли понад 130 тисяч українців у 200 населених пунктах України. Понад сотня працівників «Фармак» разом із сім’ями приєдналися до небайдужих до чистоти на рідній землі.    

Діна Немирович, директор зі стратегії компанії «Фармак»: «Компанія «Фармак» виступила партнером цієї акції у місті Києві , в рамках реалізації Стратегії з корпоративної соціальної відповідальності. Окрім того, що наші працівники вийшли на прибирання парків у місті Києві, ми також зробили свій вклад у те, щоб й інші волонтери змогли отримати весь необхідний інвентар для прибирання. Такі акції є не лише чудовим приводом для формування екологічної свідомості громадян, а й елементом розвитку нашої власної корпоративної культури».

Акція «Зробимо Україну чистою!» проходила під егідою ООН та є частиною глобального проекту Let's Do It, World!, в якому беруть участь 96 країн.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».