Жов 11, 2021

«Фармак» посилює виробничі потужності

Цього місяця «Фармак», лідер фармацевтичного ринку України,* відкрив оновлену дільницю третього цеху, встановивши найдовшу лінію пакування лікарських засобів та додаткове виробниче обладнання від кращих світових постачальників. Інвестиції у проєкт склали 7,8 млн $.

Таким чином компанія планує наростити виробничі потужності, адже лише за минулий рік підприємство збільшило показники експорту на 40%, а цього року відкрило два міжнародні офіси в ОАЕ та В’єтнамі.

На новій дільниці передбачене виробництво назальних та горлових спреїв, крапель, розчинів для внутрішнього та зовнішнього застосування, які використовуються у лікуванні простудних, грибкових та серцево-судинних захворювань.

Довжина нової виробничої лінії складає 30 метрів. Такі розміри обумовлені її багатофункціональністю, що необхідна для обробки численних варіантів первинного та вторинного пакувань продукції. Крім того, на новій дільниці встановили значно більші за літражем реактори європейського виробництва, у яких відбувається процес приготування розчинів лікарських засобів.

Сумарна кількість одиниць препаратів, які будуть випускатися на оновленому виробництві,  складає 21 млн флаконів на рік. Якщо раніше на дільниці виробляли 3 види продукції, то наразі ця цифра зросла до 23 лікарських засобів.  Додатково на виробничому майданчику встановили машину мийки для проведення автоматизованої очистки тари та інвентарю, а також ізоляторну систему для роботи з високоактивними діючими речовинами.

«Наша місія – створення якісних та ефективних ліків. Тож «Фармак» постійно інвестує у передове обладнання, нарощування промислових потужностей та цифрові рішення. Сьогодні наше виробництво відповідає українським та  європейським стандартам належної виробничої практики GMP. При проектуванні ми також враховували жорсткі американські вимоги FDA, адже в майбутньому плануємо пройти цю інспекцію також», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Наразі в компанії 6 виробничих цехів на київському підприємстві і завод з виробництва активних діючих інгредієнтів у м. Шостка.

*за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

Назад до новин

Ще більше новин