Кві 15, 2024

«Фармак» учергове визнано компанією із найкращою репутацією

Лідер фармацевтичного ринку України*, компанія «Фармак», увійшла в ТОП-5 компаній із найкращою репутацією серед виробників та імпортерів лікарських засобів в Україні за версією рейтингу «Репутаційні АКТИВісти». Всього у категорії «Фармація і медицина – виробники та імпортери» було представлено понад 40 компаній.

Загалом учасниками цьогорічного рейтингу стало 734 компанії із різних галузей економіки: FMCG, будівництво та девелопмент, телекомунікації, транспорт і логістика, банківський сектор, IT, агросектор тощо.  Якість управління корпоративною репутацією представників бізнесу оцінювали 152 експерти. Професійне журі оцінювало репутаційну стабільність, медійну активність, антикризову стійкість, інноваційний підхід та іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності учасників.

«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб показати українцям та світу, що Україна – це Європа не тільки географічно, але і якісно та технологічно. І фармацевтика – яскравий тому приклад. У своїй роботі ми використовуємо багатоканальну взаємодію з цільовою аудиторією: від розвитку власних майданчиків комунікації до співпраці з блогерами та інфлюенсерами, інтеграції бренда в готові медійні продукти до створення живих проєктів і соціальних ініціатив. Однак першочерговим у побудові репутації є виробництво якісного продукту і прозоре, чесне ведення бізнесу, чим, власне, ми і займаємося у «Фармак», – зазначила Алла Позичанюк, керівниця PR-відділу «Фармак».   

 * За даними ТОВ «Проксіма Рісерч Інтернешнл» у грошовому вираженні, 2023 р.

Назад до новин

Ще більше новин