Вер 08, 2020

«Фармак» вже втретє отримав всеукраїнську премію Zakupki.Кращі

За результатами експертного журі «Фармак» – єдина фармацевтична компанія у номінації «найактивніший комерційний замовник».
Премія Zakupki.Кращi започаткована у 2016 році. Це відзнака найбільш активних і відповідальних гравців ринку електронних закупівель та аукціонів.

«Перехід на загальнодержавний майданчик Zakupki.Prom.ua надав нам змогу розширити кількість учасників і зробити наші торги більш прозорими, конкурентними та відомими. Лише чесність, відкритість у перемовинах і розуміння іншої сторони допомагають нам отримувати результат, на який розраховуємо», – зазначила Світлана Погребна, керівник тендерного відділу АТ «Фармак».

Довідка:
Система публічних закупівель – одна з найуспішніших реформ сучасної України. Вона доводить, що український бізнес і державні установи готові розвиватися та впроваджувати цифрові інструменти.
Значною мірою успіх реформи – це здобуток тих, хто намагається максимально ефективно використовувати можливості цифровізації, щоб відійти від сірих схем та досягти здорової конкуренції.
Премія Zakupki. Кращi започаткована у 2016 році. Це відзнака для найбільш активних та відповідальних представників ринку електронних торгів.
Трансформується не тільки сфера закупівель. Прискорюється і діджиталізація бізнесу в Україні. Компанії починають використовувати цифрові інструменти. Це стає конкурентною перевагою успішних бізнесів та є взірцем для інших.

Назад до новин

Ще більше новин