Фармаківці створили «живу» карту України

До Дня вишиванки працівники компанії «Фармак» встановили рекорд, створивши найбільшу «живу» карту України із фармаківців у вишиванках.

Цьогоріч одне із найбільш яскравих свят України, День вишиванки, працівники фармацевтичної компанії «Фармак» відзначили по-особливому. У компанії провели флеш-моб «Найбільша «жива» карта України із фармаківців у вишиванках». До заходу залучилося близько 100 працівників підприємства.

Процес створення «живої» карти був надзвичайно захоплюючим: фармаківці жваво обирали собі регіони України для створення мапи, пильно стежили за дотриманням кордонів нашої країни та її реалістичному відтворенню.

Жебровська Філя Іванівна, Генеральний директор компанії «Фармак»: «Фармак» є українською компанією, лідером вітчизняного фармацевтичного ринку. Ми відчуваємо себе невід’ємною частиною нашої країни і прагнемо, щоб наша діяльність приносила користь українцям та допомагала Україні розвиватися.

Створення «живої» карти нашої країни в День вишиванки – це надзвичайно символічне дійство. В такий спосіб ми хотіли показати, що кожен з нас є частиною України, і прагнемо бачити її соборною, цілісною, незалежною, сильною та квітучою, як українська вишиванка».  

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».