Фінансова грамотність для юних фармаківців

Діти працівників компанії «Фармак» відвідали тренінг «Кошти з розумом для юних дорослих». Захід відбувся 14 травня у приміщенні навчального центру Фінансової Академії Райффайзен Банку Аваль.

Тренінг проводився в ігровій формі. Під час навчання  діти засвоїли, що таке валюта, кредит, відсотки, інфляція, податки, для чого працюють банки, які бувають види доходів, як захиститися від шахрайства та крадіжок, які покупки є необхідними, а що з них – забаганками. Крім того, підліткам пояснили чому не всі речі потрібно купити відразу та чому частину грошей потрібно відкладати. Курс фінансової грамотності дав можливість юним фармаківцям закласти фундамент «розумного» розпорядження грошима та закріпити навички управління коштами.

Під час командних ігор та інтерактивних занять дітей навчили як правильно скласти власний план витрат та навчитися керувати бюджетом. 

У рамках проекту підростаюче покоління ознайомилось з такими поняттями як: інвестуванням, активи, пасиви, акції, диверсифікація, страхування, ведення обліку доходів та витрат, а також дізналися різницю між поточним і накопичувальним рахунком тощо.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».