Генеральний директор «Фармак» розповіла читачам «Forbes. Україна» про антикризову стратегію компанії

Генеральний директор лідера фармацевтичної галузі України компанії «Фармак» розповіла читачам журналу «Forbes. Україна» про основні складові антикризової стратегії компанії.

«Фармак» пережив кілька фінансових криз. Кожна з них сприятливо позначалася на обсягах наших продажів. На руку грали  два основні фактори: скорочувалися поставки імпортних препаратів в Україні, і в зв'язку зі зниженням доходів населення йшла переорієнтація на більш доступні препарати за ціновою пропозицією. Лікарські засоби «Фармак» завжди були представлені в аптеках» - розповідає в інтерв’ю виданню «Forbes. Україна» генеральний директор компанії «Фармак» Філя Жебровська.

Більш детально про досвід роботи «Фармак» в кризових умовах та антикризову стратегію компанії читайте в інтерв’ю Філі Жебровської.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».