Жов 07, 2019

Інформацію стосовно участі «Фармак» у кримінальному провадженні у Республіці Молдова – спростовано

Нещодавно низка недобросовісних українських ЗМІ поширювали недостовірну інформацію про те, що Компанія «Фармак» стала фігурантом у кримінальному провадженні на території Республіки Молдова. Національний антикорупційний центр Республіки Молдова спростував ці дані.

«Стосовно виробника ПАТ «Фармак» не було відкрито кримінального провадження у зв’язку з публічними торгами №180358 від 30.11.2018 року стосовно придбання аналогів інсуліну з метою реалізації Національної програми профілактики та  лікування цукрового діабету на 2019 рік у Республіці Молдова», – йдеться в офіційному повідомленні Національного антикорупційного центру  Республіки Молдова.

«Фармак» звертається до всіх ЗМІ, що поширювали недостовірну інформацію про участь «Фармак» у кримінальному провадженні у Республіці Молдова, спростувати дану інформацію, як недостовірну та таку, що завдає шкоди діловій репутації компанії, а також запрошує завжди звертатися до компанії за офіційними коментарями для перевірки будь-якої інформації «Фармак» перед її поширенням.

Назад до новин

Ще більше новин