Інсулін не будуть видавати в кабінеті лікаря

Інсулін для хворих цукровим діабетом віднині не будуть видавати в кабінеті лікаря-ендокринолога. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Києва Володимир Загородній.

Зі слів пана Загороднього, в Києві створять спеціально відведене для цього місце, де відповідальна особа на підставі рецепту, який виписаний лікарем, буде видавати інсулін та вести персоніфікований реєстр.

«Це профілактичний захід для того, щоб уникнути зловживань. Система буде під контролем, а також не буде такого: хто перший прийшов, той і отримав. Усі, кому випишуть рецепти, зможуть отримати ліки»,- заявив Загородній.

В Україні більш як 180 тисяч інсулінозалежних, загалом більше мільйона людей хворіють цукровим діабетом та використовують цукрознижуючі засоби.

Нагадаємо: головне управління охорони здоров'я КМДА найближчим часом оголосить тендер на проведення закупки інсуліну.

Автор: Pharma.net.ua

Джерело: http://pharma.net.ua/ru/node/16571

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію