Інсулін не будуть видавати в кабінеті лікаря

Інсулін для хворих цукровим діабетом віднині не будуть видавати в кабінеті лікаря-ендокринолога. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Києва Володимир Загородній.

Зі слів пана Загороднього, в Києві створять спеціально відведене для цього місце, де відповідальна особа на підставі рецепту, який виписаний лікарем, буде видавати інсулін та вести персоніфікований реєстр.

«Це профілактичний захід для того, щоб уникнути зловживань. Система буде під контролем, а також не буде такого: хто перший прийшов, той і отримав. Усі, кому випишуть рецепти, зможуть отримати ліки»,- заявив Загородній.

В Україні більш як 180 тисяч інсулінозалежних, загалом більше мільйона людей хворіють цукровим діабетом та використовують цукрознижуючі засоби.

Нагадаємо: головне управління охорони здоров'я КМДА найближчим часом оголосить тендер на проведення закупки інсуліну.

Автор: Pharma.net.ua

Джерело: http://pharma.net.ua/ru/node/16571

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».