Керівника департаменту ІТ «Фармак» визнано одним із кращих ІТ-керівників України

Керівника департаменту інформаційних технологій «Фармак» визнано переможцем рейтингу «Кращий ІТ-директор України» в номінації «Лідер ефективності» за версією видання «Інвестгазета».

Нагородження переможців рейтингу кращих  ІТ-директорів України відбулося 14 листопада 2013 року. Рейтинг визначив 40 кращих ІТ-директорів вітчизняних компаній, з яких четверо стали переможцями в спеціальних номінаціях: «Лідер ефективності», «Лідер змін», «Лідер інновацій», «ІТ стратег».

До списку експертів, які оцінювали кожного з понад 120 учасників лонг-аркуша, входили як представники консалтингових компаній, відомих вендорів, а також основні стейкхолдери CIO: вендори та розробники, генеральні директори, ІТ-консультанти, переможці рейтингів найкращих CFO та HR менеджерів, а також представники першої десятки рейтингу найкращих CEO (ТОП-100).

Претендентів на перемогу в рейтингу оцінювали за кількома критеріями: функція управління інформаційними технологіями, бачення та стратегія, досягнення, фінансові показники, зворотний зв’язок, внутрішні процеси ІТ, команда та інновації.

Георгій Кондрашихін став переможцем у спеціальній номінації «Лідер ефективності», де оцінювались фінансові показники, функція управління інформаційними технологіями та досягнення.

Георгій Кондрашихін, керівник ІТ-департаменту компанії «Фармак»: «Ефективність в компанії «Фармак» -  це злагоджена робота команди, яка обслуговує всі ІТ-процеси. Наша найперша та найголовніша задача – розуміння кожним членом команди мети та шляхів її досягнення. Саме узгоджена командна робота ІТ-служби з колегами з департаменту безпеки, автоматизації обліку та управління, інженерно-технічного департаменту є для нас важливим фактором успіху».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».