Книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» презентують на виставці «Київська весна – 2016»

В рамках книжкової виставки "Київська весна – 2016" пройде благодійний марафон-хроніка, в рамках якого буде презентовано унікальну благодійну книгу спогадів про столицю «Щоб жити. Розуміючи Київ». Виставка проходитиме 25-28 лютого в Українському домі (м. Київ). 

Книжка «Щоб жити. Розуміючи Київ» — робота двадцяти двох авторів – найстарших киян. В ній зібрані чесні та відверті історії про життя Києва 30-90 рр. ХХ століття. Ініціаторами створення цього видання виступили компанія «Фармак» та Товариство Червоного Хреста Подільського району в місті Києві.

 

В рамках марафону про минуле Києва будуть згадувати: письменник Іван Драч, актриси Ада Роговцева і Лариса Кадочникова, телеведуча Тетяна Цимбал, президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав'ялов та інші унікальні, неймовірно цікаві кияни.

Всі кошти від продажу книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» будуть спрямовані до Товариства  Червоного Хреста Подільського району м. Київ - на підтримку самотніх киян похилого віку.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».