Команда «Фармак» - переможці та призери «Ігор столичних підприємств»

Збірна команда компанії «Фармак» взяла участь у восьмому спортивному заході столичної спартакіади «Здоровий киянин» - «Ігри столичних підприємств». Спортивні змагання проходили 22-23 квітня 2016 року на базі спортивного комплексу Київського національного торгово-економічного університету.

 «Фармак» вдруге бере участь у «Іграх столичних підприємств». Загалом у змаганнях взяли участь 20 команд із різних столичних підприємств, вузів та з державних структур.

Програма ігор об’єднувала вісім видів спорту. Команда «Фармак» взяла участь в п’яти  із них – волейбол, баскетбол, легка атлетика, футзал та шахи. Варто зазначити, що в змаганнях з волейболу, баскетболу та шахів спортсмени «Фармак» здобули перемогу, а в змаганнях із футзалу та легкої атлетики стали срібними чемпіонами.

Павло Олексійчук, голова профспілки компанії «Фармак»: «Фармаківці активно беруть участь  у різного виду змаганнях. Тому що кожен  прагне продемонструвати власним прикладом, що спорт – це важливий крок на шляху до здорового способу життя. І будемо раді, якщо наш приклад спонукає інших людей до  занять фізичною культурою і спортом».   

У загальному заліку збірна команда ПАТ «Фармак» вийшла на ІІ місце в м.Києві серед столичних підприємств.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».