Команда «Фармак» здобула срібло в баскетбольному турнірі, організованому ЕВА

Команда «Фармак» вийшла у фінал  щорічного Баскетбольного турніру  EBA Annual Basketball Tournament, який проходив на території Національного університету біоресурсів і природокористування України. Організаторами змагання виступила Європейська Бізнес Асоціація (European Business Association (ЕВА)).

За першість змагалось 9 команд, що представляли як різні напрямки бізнесу, так і державні органи.

Усі команди мали сильну підготовку. Гра була напруженою. У фіналі зустрілися баскетбольні команди компанії «Фармак» та « Райффайзен Банк аваль»

Це вже другі змагання за літній час, на яких баскетбольна команда «Фармак» демонструє високий результат. Також «Фармак» здобув перемогу в Чемпіонаті Києва серед збірних команд підприємств, організацій та установ «Kyiv spartak basket»

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».