Ліра – нова розробка «Фармак» для лікування порушень мозкового кровообігу

Спеціалісти національної фармацевтичної компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок препарат для лікування гострих (інсульт) та хронічних порушень мозкового кровообігу – Ліра (цитіколін). Новинка випускається у формі розчину для ін’єкцій у ампулах по 1000 мг №5 та 500 мг №5.

Компанія «Фармак» активно працює в напрямку лікування серцево-судинних захворювань. Зокрема, значна увага приділяється повноцінному забезпеченню якісного та доступного лікування гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. З цією метою фахівці компанії розробили та вивели на ринок препарат Ліра (цитіколін).

Ліра призначається при гострій фазі порушень мозкового кровообігу та для лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу; при черепно-мозкових травмах та їх наслідках, неврологічних розладах (когнітивних, сенситивних, моторних), спричинених церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.

Курс лікування препаратом становить 4-6 тижнів.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».