Назву протиглаукомного препарату Тимолол змінено на Офтимол

Компанія «Фармак» змінила назву протиглаукомного препарату Тимолол (діюча речовина: тимололу малеат) на Офтимол.

Препарат для лікування глаукоми з діючою речовиною тимололу малеат, який виробляє компанія «Фармак», за останні роки посів одну з лідируючих позицій на ринку протиглаукомних препаратів загалом та серед блокаторів бета-рецепторів зокрема.

Євген Шлапак, фахівець з маркетингу відділу маркетингу офтальмологічних та дерматологічних препаратів компанії «Фармак»: «На сьогодні на ринку України присутні 25 препаратів 14-ти виробників монопрепаратів тимололу малеату. Відсутність оригінальної назви у тимололу малеату виробництва компанії «Фармак» створювала труднощі з ідентифікацією та відокремленням препарату Тимолол компанії «Фармак», який виготовляється на сучасному високотехнологічному виробництва згідно зі світовими стандартами якості ISO та GMP, від інших небрендованих препаратів тимололу малеату, умови виготовлення та якість яких часто викликають сумніви у лікарів. Тому брендування препарату тимололу малеату виробництва компанії «Фармак» (нині ЛЗ реалізуватиметься під ТМ Офтимол) дасть змогу лікарю бути впевненим, що пацієнт отримує протиглаукомну  терапію препаратом, на який проведені необхідні дослідження, який перевірений досвідом багатьох офтальмологів України і який виготовлений на сучасному виробництві із дотриманням світових стандартів якості».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».