Олександр Попов зустрівся з керівництвом ВАТ «Фармак»

30 листопада 2010 року Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав ВАТ «Фармак».

У ході робочого візиту Олександр Попов оглянув виробництво препаратів та провів зустріч із керівництвом підприємства, в ході якої обговорювалося питання тісної співпраці Київської міської державної адміністрації з ВАТ «Фармак» в реалізації програми муніципальної лікарняної каси.

«Ні для кого не секрет, що кияни змушені купувати медичні препарати за завищеними цінами. Хочу наголосити, що здоров‘я людини в жодному разі не має бути предметом для наживи — це моя принципова позиція. Кияни мають отримувати якісні ліки за доступною ціною. Отже мета нашого візиту — встановити відносини з виробниками фармацевтичної продукції та виключити посередників у питанні поставки ліків до медичних закладів Києва», — зазначив Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію