Олександр Попов зустрівся з керівництвом ВАТ «Фармак»

30 листопада 2010 року Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав ВАТ «Фармак».

У ході робочого візиту Олександр Попов оглянув виробництво препаратів та провів зустріч із керівництвом підприємства, в ході якої обговорювалося питання тісної співпраці Київської міської державної адміністрації з ВАТ «Фармак» в реалізації програми муніципальної лікарняної каси.

«Ні для кого не секрет, що кияни змушені купувати медичні препарати за завищеними цінами. Хочу наголосити, що здоров‘я людини в жодному разі не має бути предметом для наживи — це моя принципова позиція. Кияни мають отримувати якісні ліки за доступною ціною. Отже мета нашого візиту — встановити відносини з виробниками фармацевтичної продукції та виключити посередників у питанні поставки ліків до медичних закладів Києва», — зазначив Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».