Бер 04, 2018

ПАТ «Фармак» нагородив переможців УФАМ Футзал Ліги 2018

4 березня 2018 року в спорткомплексі «Наука – Спорт» відбувся фінал УФАМ Футзал Ліги 2018. Партнером УФАМ Футзал Ліги є фармацевтична компанія ПАТ «Фармак».

Переможцем цьогорічних змагань стала команда Збірна стоматологів, срібло здобула команда Київської обласної клінічної лікарні, бронзовим призером стала команда Київської міської клінічної лікарні № 6.

«У нинішній нестабільній ситуації в країні людям потрібно направляти свою енергію в мирне русло та пропагувати здоровий образ життя. Ми підтримуємо це і вважаємо, що спорт – це запорука здоров’я. Ми з радістю підтримаємо лікарів, які беруть участь у цих змаганнях. Впевнена, що кожного року ліга УФАМ буде дедалі масштабнішою. І ми дуже раді, що ми причетні», – зазначила під час церемонії Сусана Халілова, Директор із маркетингу та продажів ПАТ «Фармак».

Учасниками змагань УФАМ Футзал Ліга виступили лікарі з Житомира, Дніпра, Львова, Рівного, Чернівців, Вінниці, Івано-Франківська та інших міст. УФАМ Футзал Ліга стала чудовим місцем підготовки і відбору лікарів-футболістів для Національної збірної України з футболу серед лікарів, яка бере участь у щорічних Чемпіонатах світу з футболу і вважається однією з найсильніших збірних світу.

«УФАМ Футзал ЛігА стала яскравою подією як в історії Української футбольної асоціації медиків, так і в спортивному житті лікарської спільноти Києва та України. Цьогоріч збільшилась як кількість команд, так і якість гри. Крім спортивних результатів, на мою думку, одним із найголовніших результатів стало те, що наша родина УФАМ поповнилася багатьма новими членами, зав’язалися нові знайомства, нові професійні зв’язки. Дуже приємно, що наші партнери з фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» підтримали наш активний лікарський рух. Впевнений, що наша взаємодія дасть можливість об’єднувати співпрацю медичної та фармацевтичної спільноти, задля покращення стану здоров’я населення України, впровадження сучасних протоколів та засобів лікування та популяризації здорового способу життя, як серед лікарів, так і серед пацієнтів», – зазначив Олександр Балицький, кандидат медичних наук, асистент кафедри неврології й реабілітаційної медицини Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

ДОВІДКА

ПАТ «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ «Фармак» із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України*.

Продукція ПАТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

За версією порталу «Економічна правда» у 2017 році ПАТ «Фармак» увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали «Бізнес», «Фокус» назвали ПАТ «Фармак» одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ «Фармак» — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

У компанії працюють більш ніж 2600 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами.

У компанії працюють 5 новітніх лабораторій. Власний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін.

З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

 

Футзальна Ліга УФАМ (Відкритий чемпіонат Києва з футзалу серед медичних закладів) була заснована наприкінці 2016 року. За рік Українська футбольна асоціація медиків провела понад 500 матчів по всій Україні. Асоціація об’єднує більш ніж 400 лікарів з усієї України. Найкращі гравці формують Збірну України. Вона завоювала срібло на чемпіонаті світу Morell Cup 2017 у м. Леоганг (Австрія).

Назад до новин

Ще більше новин