ПАТ «ФАРМАК» представив фармацевтичну галузь у категорії «Лідери інновацій» журналу «Бізнес»

Основна тема чергового номеру журналу «Бізнес» - «Лідери інновацій - компанії та люди, що змінюють бізнес в Україні». Володимир Костюк, т.в.о. виконавчого директора ПАТ «Фармак» розповів про інвестиції компанії у інноваційні проекти та про учать у грантових програмах «Горизонт-2020»

Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директору ПАТ «Фармак» у інтерв’ю виданню «Бізнес» назвав переваги участі в європейській програмі з підтримки фундаментальних досліджень “Горизонт-2020”. «Наша компанія динамічно розвивається. Вже понад вісім років ми лідируємо на вітчизняному ринку. «Фармак» є одним з найбільших експортерів (чверть нашої продукції йде на експорт). В основі нашої роботи — якість та інновації, тому рішення взяти участь у програмах ЄС, які фінансують розвиток фундаментальної науки, дослідження та інновації, ставлять амбітну мету імплементації їх у промисловість, рано чи пізно стало б неминучим» - зазначив Володимир Костюк.

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.