Лис 16, 2011

Перемога в конкурсі «Best CIO 2011»

Злагоджена робота інформаційних систем дозволяє забезпечувати ефективність бізнес-процесів та максимально ефективно керувати компанією. Приємно, що роботу ІТ-інфраструктури «Фармак» високо оцінили експерти престижного щорічного конкурсу «Best CIO 2011».

За вагомий внесок в розвиток ІТ-інфраструктури компанії «Фармак» авторитетне журі конкурсу присудило керівникові ІТ-підрозділу Георгію Кондрашихіну звання кращого керівника департаменту інформаційних технологій в галузі охорони здоров’я та фармацевтики.

Конкурс «Best CIO 2011» проводився видавництвом «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft. Партнерами проекту виступили компанії Hewlett-Packard, Intel, Dell, EMC, IBM, «СІТРОНІКС Інформаційні Технології» та De Novo. Цьогоріч за звання кращого ІТ-менеджера змагалися 92 спеціалісти українських та міжнародних компаній різних галузей. Перемогу отримали найкращі спеціалісти.

«Головним пріоритетом в роботі ІТ-підрозділу компанії «Фармак» є впровадження нових технологічних рішень, що є оптимальними з точки зору затрат та користі, яку вони приносять компанії. Головними та наймасштабнішими проектами, які нам вдалося реалізувати у 2011 році, є впровадження системи SAP ERP, а також проект зі стандартизації клієнтського програмного забезпечення та підписання корпоративної угоди з компанією Microsoft», – розповідає Георгій Кондрашихін.

Сьогодні в ІТ-підрозділі «Фармак» працює 25 спеціалістів. Щодня кожен з них робить усе, щоб інформаційні системи компанії працювали чітко та злагоджено.

Назад до новин

Ще більше новин