Портфель «Фармак» поповнився протигрибковим препаратом Ламікон Дермгель

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку компанія «Фармак» розширила лінійку протигрибкових препаратів Ламікон новим лікарський засобом Ламікон Дермгель. Новинка випускається у формі гелю (15 г).

Ламікон Дермгель – протигрибковий препарат у формі гелю з широким спектром дії та коротким курсом лікування. Він сприяє усуненню одного з основних симптомів грибкового ураження шкіри – свербежу.

Препарат рекомендований для лікування інфекцій шкіри, спричинених дерматофітами (дерматофітія тулуба, пахова дерматофітія, міжпальцева епідермофітія стоп), різнобарвного лишаю.

 Основною особливістю новинки є наявність охолоджуючого ефекту та протисвербіжної дії.

Тепер у портфелі протигрибкових препаратів Ламікон є три лікарські форми для зовнішнього застосування: Ламікон крем, Ламікон спрей та Ламікон Дермгель, а також Ламікон у формі таблеток. 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію