Портфель «Фармак» поповнився протигрибковим препаратом Ламікон Дермгель

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку компанія «Фармак» розширила лінійку протигрибкових препаратів Ламікон новим лікарський засобом Ламікон Дермгель. Новинка випускається у формі гелю (15 г).

Ламікон Дермгель – протигрибковий препарат у формі гелю з широким спектром дії та коротким курсом лікування. Він сприяє усуненню одного з основних симптомів грибкового ураження шкіри – свербежу.

Препарат рекомендований для лікування інфекцій шкіри, спричинених дерматофітами (дерматофітія тулуба, пахова дерматофітія, міжпальцева епідермофітія стоп), різнобарвного лишаю.

 Основною особливістю новинки є наявність охолоджуючого ефекту та протисвербіжної дії.

Тепер у портфелі протигрибкових препаратів Ламікон є три лікарські форми для зовнішнього застосування: Ламікон крем, Ламікон спрей та Ламікон Дермгель, а також Ламікон у формі таблеток. 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».