Пройшли чергові збори акціонерів ПАТ «Фармак»

14 березня 2013 року відбулися чергові загальні збори акціонерів публічного акціонерного товариства «Фармак».

Перед учасниками зборів виступила генеральний директор ПАТ «Фармак» Жебровська Філя Іванівна зі звітом про роботу компанії в 2012 році та висвітленням основних напрямків діяльності «Фармак» у 2013 році. Також доповідачем з питань порядку денного зборів була директор з фінансів компанії, Смародіна Вікторія Георгіївна.

У своєму виступі голова Наглядової ради ПАТ «Фармак» Жебрівський Павло Іванович високо оцінив роботу компанії в 2012 році.

Всі питання, винесені на порядок денний чергових загальних зборів акціонерів ПАТ «Фармак», були прийняті.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».