Тропікамід внесено до предметно-кількісного обліку

Препарати з міжнародною непатентованою назвою Тропікамід внесено до переліку лікарських засобів, що підлягають предметно-кількісному обліку в закладах охорони здоров’я.

Про це йдеться в наказі МОЗ України від 29.10.2012 р. №845 щодо внесення змін до Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, а також до Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затверджених наказом МОЗ України від 19.07.2005 р. №360, повідомляє прес-служба щотижневика «Аптека».

Нагадаємо, що зазначений документ набуде чинності з дня його офіційного опублікування. Планується, що його буде опубліковано в «Офіційному віснику України» від 23.11.2012 р., №87.  

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».