Січ 09, 2023

У Великобританії з’являться нові лікарські засоби від «Фармак»

Найбільший український виробник та експортер лікарських засобів, фармацевтична компанія «Фармак», розширила лінійку власної продукції, що реалізується на ринку Великобританії.

У результаті успішного проходження перевірок британських контролюючих органів, що тривали більше року, українська компанія зареєструвала два нові продукти, які тепер будуть продаватися у Великобританії. Це лікарський препарат, що використовують під час проведення МРТ (прим.: магнітно-резонансній томографії) та гормональний лікарський засіб для зупинки кровотечі. Також на даному ринку представлений протизапальний знеболюючий засіб для застосування у стоматології, який компанія «Фармак» продає у Великобританії з 2021 року.

«Ми представили британському ринку серйозні лікарські препарати та вже маємо велике замовлення на їх постачання протягом двох років. Наразі ми співпрацюємо з локальними партнерами по всьому світу, які відслідковують потреби ринку в своєму регіоні, та аналізують, з якими препаратами «Фармак» може найбільш успішно конкурувати в певній країні. Цей підхід допомагає трансформувати нашу українську компанію в міжнародну. Та продемонструвати світу потенціал української фармацевтики в цілому», — зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Під час війни компанія першочергово задовольняє внутрішній попит українських пацієнтів, армії та шпиталей, а лише потім готує продукцію на експорт.  У 2022 році  «Фармак» відвантажив понад 240 різновидів продукції у понад 30 країн світу. Лікарські засоби українського виробника продаються в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії. У 2021 році «Фармак» відкрив представництво у В’єтнамі та офіс у Об’єднаних Арабських Еміратах. Також компанія планує у 2024 році відкрити новий завод у Барселоні. Крім самого виробництва в Іспанії планується відкриття мультифункціонального лабораторного комплексу з R&D-центром для розробки і тестування нових лікарських засобів.

 

Назад до новин

Ще більше новин