В Шостцi відкрилась виставка унікальних робіт сучасних українських художників

31 серпня в арт-центрі Шостки  представники компанії «Фармак» та місцевої влади відкрили  арт-проект «Колекція». Експозиція картин із приватної колекції Петра Багрія та Михайла Кучірки  являє собою зріз українського мистецтва ХХ століття.

Загалом мистецька збірка П. Багрія та М. Кучірки  - понад тисячу експонатів. В Шостці показано художні твори 36-и сучасних українських митців з різних регіонів України – Києва, Одеси, Львова, Тернополя, Харкова та інших міст.

 

Метою проекту є знайомство шосткинців з творчістю художників, імена яких уже увійшли в історію українського мистецтва, а більшість з них представляють Україну за кордоном.

Організатором виставки в місті Шостка стала компанія «Фармак». Головний ініціатор мистецької події Голова Наглядової ради компанії «Фармак» Філя Жебровська подарувала арт-центру картину народного художника України Михайла Демцю.

 

« Ще коли ми розпочинали будівництво заводу з виробництва АФІ у Шостці, я точно знала, що «Фармак» має долучитись не лише до промислової частини життя міста, й до культурно-освітньої також. Я глибоко переконана, що ми маємо будувати Європу тут, в Україні. Для цього ми впроваджуємо найновіші технології та європейські стандарти, та ми розуміємо, що наша компанія у синергії з містом, в якому народились і працюють наші працівники, живуть їхні сім’ї та виховуються діти, тому для нас важливо стати його культурною частиною. Я особисто захоплююсь роботами українських художників, думаю жителі Шостки погодяться зі мною в тому, що українцям є чим пишатись» - Жебровська Філя Іванівна, Голова Наглядової ради ПАТ «Фармак»

На церемонії відкриття були присутні: Іван Драч, Анатолій Мельник та  Олександр Федорук. Під час відкриття виставки меценати передали в бібліотеку шосткінського музею  понад 50 мистецьких книг.

 

Український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, Іван Драч: «Ця виставка вражає буквально з першої хвилин. По правді кажучи, я дуже радий, що мені сьогодні вдалось побувати тут в Шостці на відкриті арт-проекту «Колекція», важко сказати, де зараз можна ще побачити таку добірку робіт українських художників. Тут ми бачимо наскільки величні мистецькі скарби творять українці і дуже важливо, що  є можливість з ними ознайомитись бажаючим. Це ті твори мистецтва, які має побачити кожен українець. Це наша культурна спадщина. І я хочу відзначити організаторів, які в такий природній спосіб посприяли культурному підвищенню такого міста як Шостка»

 

На виставці представлені  111 робіт українських художників, серед яких: Б.Буряк, О.Гнилицький, М.Демцю, О.Дубовик, А.Криволап, Л.Медвідь, А.Мельник, О.Ройтбурд, А.Савадов, В.Сидоренко, М.Туровський, М.Шимчук та багато інших. 

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.