ВБО «Фармак» підтримала Збройні Сили України

Всеукраїнський благодійний фонд «Фармак» надав гуманітарну допомогу військовій частині, яка дислокується в Херсонській області, на кордоні з Кримом.

Розуміючи, в яких непростих умовах сьогодні доводиться функціонувати Збройним Силам України, ВБО «Фармак» відгукнулася на звернення керівництва однієї з військових частин про підтримку. Фонд надав українським військовим необхідні ліки, взуття, одяг, картки на поповнення мобільного рахунку та засоби особистої гігієни.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».