Вер 24, 2018

Відкритий лист від ПАТ “Фармак”

Дорогі друзі, українці!

09 жовтня 2018 року відбудеться засідання Верховного Суду України, під час якого ПАТ «Фармак» буде захищати свої права інтелектуальної власності на добре відому марку «Корвалол Corvalolum».

За місяць до суду інформаційний тиск на «Фармак» із боку недобросовісних ЗМІ посилився. Конкуренти використовують будь-який привід, щоби заплямувати ділову репутацію Компанії. Вдаються до неправомірних і недобросовісних методів. Використовують неперевірену й недостовірну інформацію для публікацій у ЗМІ. У такий спосіб уводять в оману громадян України. Імідж «Фармак» формувався довгі роки, і комунікаційна атака конкурентів не заплямує вибудувану десятиліттями бездоганну ділову репутацію компанії.

Сьогодні «Фармак»:

– лідер фармацевтичного ринку України з 2010 року

Лідерство «Фармак» – це результат інноваційних рішень, високої якості препаратів і правильно обраної маркетингової стратегії Компанії.

– один із найбільших експортерів

«Фармак» випускає лікарські препарати європейського рівня для України й більш ніж 20 країн світу. Такою кількістю країн експорту не може похвалитися жодна українська фармацевтична компанія.

– найбільший платник податків у галузі

Єдина фармацевтична компанія, яка входить до сотні найбільших платників податків України. За 2017 рік сума податкових відрахувань становила 526,5 млн грн

– одна з найбільш інноваційних компаній України

3 1995 року «Фармак» інвестував більш ніж $239 млн у модернізацію виробництва й нове обладнання. Компанія має унікальну вертикальну інтеграцію – власне виробництво АФІ (активні фармацевтичні інгредієнти) дає змогу контролювати якість на всіх етапах виробництва

– прозора компанія з доброю діловою репутацією

«Фармак» щорічно оприлюднює аудовану фінансову звітність. Усі виробничі процеси – прозорі. Офіційна заробітна плата. «Фармак» активно співпрацює з міжнародними організаціями, зокрема ЄБРР, ПРООН, має добру репутацію й бездоганну історію взаємовідносин.

– стабільна компанія

Майже 2,5 тисячі сімей соціально захищені завдяки «Фармак». Мають стабільну заробітну плату й соціальні гарантії.

– соціально відповідальна компанія

«Фармак» реалізовує низку важливих і потрібних сучасному суспільству проектів, спрямованих на формування екологічної відомості школярів, підвищення їхньої соціальної активності, пропаганду здорового способу життя. Екологічний проект «Фармак» увійшов до топ-20 найкращих соціальних проектів України.

– «Фармак» допомагає Українській армії. Ба більше, працівники «Фармак», виявляючи свою громадянську позицію, ініціювали акцію «Я працюю один день для армії», під час якої завдяки їхній ініціативі закуповуються мобільні будинки для Маріупольського загону морської охорони.

– Науковий потенціал «Фармак» – основа розвитку фармацевтичної галузі країни й безпеки держави.

Завдяки «Фармак» українці мають доступ до високоякісних генеричних препаратів у всьому світі. Здоров’я багатьох хворих залежить від препаратів, які випускає «Фармак». Ці люди живуть як в Україні, так і в інших країнах. Історично склалося, що  споживачі продукції «Фармак» переважно зосереджені в країнах СНД. У Польщі українська діаспора становить приблизно 500 тис. осіб, у Казахстані – понад 900 тисяч, у Білорусії – орієнтовно 200 тисяч, у Росії – 5 млн українців. Ми експортуємо наші лікарські засоби та вважаємо, що громадяни України, хоч де вони перебувають, та етнічні українці повинні мати доступ до препаратів «Фармак». Але стратегічна мета компанії – нарощувати потенціал на європейських ринках.

За останні 15 років ми дуже багато зробили, щоби про «Фармак» дізналися у Європі. Ми збільшили виробничі потужності, отримали європейські сертифікати GMP. Нам є чим пишатися – ми розвиваємо фармацевтичну галузь в Україні, інвестуємо в державу, створюємо робочі місця для українців, щоби люди залишалися жити і працювати в Україні.

Ми – чесний бізнес, який будує чесну державу, і ми сподіваємося на взаємність.

З повагою

«Фармак»

 

Назад до новин

Ще більше новин