Кві 15, 2024

«Фармак» отримав нагороду за лідерство у фармацевтичній галузі від «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

нагорода_Лідер галузі_2024

Лідер ринку виробництва лікарських засобів України*, компанія «Фармак», отримав нагороду «Лідер галузі» від видання delo.ua та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Церемонія вручення нагород проходила в рамках заходу Business Wisdom Summit.

Профільне журі рейтингу формували список кращих компаній із різних сфер бізнесу за наступними критеріями: фінансові показники за 2023 рік, соціальна відповідальність, ініціативність, інноваційність та застосування технологій. Також важливим фактором були управлінські рішення, які експерти оцінювали за реалізацією антикризової стратегії, розвитком бізнесу на різних ринках, ефективністю менеджменту, проєктами з розвитку персоналу, сумлінністю у сплаті податків та масштабними соціальними програмами.

Зазначимо, що у 2023 році компанія «Фармак» сплатила до держбюджету податків та зборів на суму 914,6 млн грн. Інвестувала 1,5 млрд грн у дослідження і розробку нових ліків, модернізацію та будівництво нових виробництв, IT-інфраструктуру, облаштування сховищ для персоналу тощо. У минулому році «Фармак» випустив 22 нові продукти, продовжив будівництво власного заводу в Барселоні, Іспанія, придбав маркетингові компанії у Чехії та Словаччині. У 2024 році «Фармак» став власником польської фармацевтичної компанії Symphar.

 

*за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research у 2023 році

Назад до нагород

Ще більше нагород