Вер 18, 2019

«Фармак» визнано «Лідером року 2018»

Компанія здобула золото за сумою місць 4 номінацій фінансово-господарської діяльності від Національного бізнес-рейтингу – «Лідери Економіки»

«Фармак» посів перше місце в галузі за сумою таких показників: «фінансові показники успішної діяльності», «результативність та рентабельність», «ділова активність» та «платоспроможність» за основним видом діяльності.

Також почесним національним сертифікатом було відзначено дирекцію з якості АТ «Фармак» і нагороджено Ольгу Олексійчук, директора з якості АТ «Фармак». Нагорода була вручена за особливий внесок дирекції у формування принципів та підходів у побудові європейської системи якості в українській фармкомпанії. Адже «Фармак» – одна з перших компаній, яка вибудувала систему якості, що відповідає європейським стандартам. Згідно з даними сайту http://eudragmdp.ema.europa.eu, з 10 чинних європейських сертифікатів GMP, що видані 7 українським компаніям, 3 сертифікати в АТ «Фармак». 20 виробничих дільниць АТ «Фармак» мають національні сертифікати GMP. Європейські сертифікати GMP поширюються на 14 виробничих та 1 складську дільницю АТ «Фармак».

«“Фармак“ – українська фармацевтична компанія, лідер ринку з європейськими стандартами якості. Ми робимо доступним лікування сучасними ефективними лікарськими засобами, допомагаючи людині бути здоровою та щасливою. Якість для “Фармак” – це не тільки цінність і система, це філософія ведення бізнесу. Адже вона вбудована не тільки в продукт, а й в усі управлінські та виробничі процеси. Отримана нагорода вкотре підтвердила високу ефективність роботи Компанії, її фінансову стійкість та значний внесок у розбудову економіки України», – зазначила Ольга Олексійчук, Директор із якості АТ «Фармак».

Назад до нагород

Ще більше нагород