Січ 03, 2023

Компанія «Фармак» визнана кращим роботодавцем 2022 року за версією Спілки Українських Підприємців

Цього року війна по-справжньому випробувала та загартувала український бізнес, який вже десятий місяць поспіль демонструє світу свою стійкість. Спілка Український Підприємців, найбільша в Україні платформа, що об’єднує голос понад 1000 український бізнесів, оголосила переможців «Премії СУП 2022: незламний бізнес». В номінації «Найкращий роботодавець року» нагороду отримала фармацевтична компанія «Фармак».

Премія СУП — це щорічна відзнака проривних бізнес-практик серед учасників спілки. Голосування за номінантів було відкритим та проходило на офіційному сайті СУП. Наступним етапом відбору стало голосування експертних членів журі.

Під час війни особливо важливою є організація безпеки співробітників та всебічна підтримка команди. Так, попри знищення ворогом складу із готовою продукцією та пакувальними матеріалами на суму понад 1,5 млрд грн, «Фармак» продовжив фінансові виплати, а у жовтні 2022 року збільшив зарплати всім працівникам компанії.   

Працівники, що втратили житло через воєнні дії, отримали додаткову допомогу від підприємства. На це компанією було виділено понад 4 млн грн. Також «Фармак» релокував своїх фахівців із Харкова, де у компанії була дослідницька лабораторія, до Києва. Медичних працівників з окупованих територій, регіонів, де ведуться активні бойові дії, було працевлаштовано в більш безпечних містах України. Тих співробітників, які відправилися захищати Батьківщину на фронт, а їх 60, компанія повністю забезпечила військовою амуніцією.

«Фармак» також докладав всіх можливих зусиль для створення безпечних умов роботи на підприємстві в умовах війни. Компанією оснащені сучасні укриття на заводах у Києві та Шостці, що здатні витримати бомбовий чи ракетний удар, а також, завдяки потужним фільтраційним системам, захистити від хімічної, бактеріологічної та радіаційної небезпеки. Крім того, компанія організовує транспортні засоби для доставки в умовах воєнного стану працівників з дому до підприємства та з підприємства додому.

Навіть під час війни співробітники компанії мають хороший соціальний пакет з 2-х ступеневим медичним страхуванням, можливості професійного та особистісного розвитку, щорічного скринінгу здоров’я та програми з підтримки ментального здоров’я.

«Головне завдання і досягнення цього року — те, що нам вдалося зберегти нашу команду. Наші люди — це не просто професіонали з великої літери, а і фундамент компанії «Фармак». Це українці, які виготовляють ліки для українців. З перших днів війни вони виходили працювати під обстрілами, щоб не допустити дефіциту лікарських засобів у країні. І те, що не зважаючи на всі втрати, які ми понесли через ворога, нас визнали кращим роботодавцем — найважливіша відзнака, яку ми б хотіли отримати у 2022 році», — зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

 

 

Назад до нагород

Ще більше нагород