Кві 26, 2024

«Відповідальна країна 2.0»: Благодійний фонд Родини Жебрівських визнано найкращим корпоративним фондом

Благодійний фонд Родини Жебрівських* визнано найкращим корпоративним фондом за версією конкурсу КСВ-ініціатив «Відповідальна країна 2.0» від видання MMR. Переможців в номінаціях визначали читацька спільнота видання та експертне журі, до складу якого увійшли досвідчені спеціалісти у сфері PR та маркетингу.

До участі у конкурсі долучилося 100 соціальних ініціатив, які були представлені у восьми номінаціях: проєкти задля наближення перемоги, підтримка освіти, культури та спорту, корпоративний благодійний фонд, співпраця бізнесу та благодійного фонду, підтримка ветеранів, підтримка постраждалих від війни, впровадження інклюзивних рішень та охорона довкілля.

Наразі діяльність Благодійного фонду Родини Жебрівських зосереджена на стабільній підтримці ЗСУ в боротьбі проти ворога. Фонд передає на фронт БПЛА, квадрокоптери різних модифікацій, системи антидронового захисту, автомобілі тощо. Програму реабілітації важкопоранених військових, яку реалізує фонд у співпраці з приватною клінікою, вже пройшли 49 захисників. Також фонд дбає про безпеку дітей, облаштовуючи укриття у школах, передає життєво необхідні ліки в медичні заклади, допомагає у відновленні культурної спадщини країни тощо. Сума благодійної допомоги від початку повномасштабного вторгнення становить понад 205 млн грн.

«Для нас сьогодні не стоїть питання пріоритетів діяльності. Поки ворог намагається відібрати найцінніше, всі українці мають протистояти, об’єднавши зусилля. Ми будемо допомагати боротися до нашої Перемоги, бо тільки спільнодія здатна дати нам усім силу та впевненість у світлому майбутньому України», – зазначає Голова Наглядової ради «Фармак» та засновниця Благодійного фонду Родини Жебрівських Філя Жебровська.

*Фонд та лідер ринку з виробництва ліків «Фармак» є частинами діяльності Родини Жебрівських та реалізують благодійну та бізнес-діяльність родини.

Назад до нагород

Ще більше нагород