Сер 14, 2020

Вікторія Кондрашихіна – найкращий HR-директор фармгалузі

Директор з персоналу «Фармак» увійшла до рейтингу ТОП-30 найкращих HR-директорів України за версією «ТОП-100. Рейтинги крупнейших». Вікторія Кондрашихіна – єдина серед представників фармгалузі в цьому списку.

 

Рейтинг найкращих HR-директорів формувався з трьох оцінок:

До лонглиста увійшли понад 150 учасників. Експерти оцінювали кандидатів за такими критеріями:

 

Вікторія Кондрашихіна працює в компанії «Фармак» уже 27 років, а позицію директора з персоналу обіймає з 2007 року. Під її керівництвом у 2011-му стартувала масштабна трансформація внутрішніх HR-процесів. На першому етапі було впроваджено систему грейдів за методологією Hay Group, а у 2014-му запущено оцінювання персоналу за KPI для всіх працівників. Наступний етап – розробка корпоративних та управлінських моделей компетенцій для щорічного оцінювання персоналу. У 2020 році модель корпоративних компетенцій було змінено на підставі оновлених цінностей компанії, а управлінську модель – відповідно до стратегічних цілей компанії, напрямів корпоративної культури та світових тенденцій.

Паралельно компанія першою в Україні реалізувала автоматизацію HR-процесів на хмарній платформі SAP SuccessFactors. Проєкт стартував 2017 року й був спрямований на те, щоб піти від паперових носіїв і ручної праці, підвищити ефективність працівників і поліпшити умови їхньої праці. Було автоматизовано найважливіші та найбільш трудомісткі HR-процеси: поставлення цілей та оцінювання їх виконання, оцінювання за компетенціями, складання індивідуальних планів розвитку, формування кадрового резерву.

Назад до нагород

Ще більше нагород