Лип 13, 2020

Володимир Костюк увійшов до переліку 25 найуспішніших топменеджерів країни

За версією видання «Власть Денег», виконавчий директор «Фармак» став одним із найкращих керівників українських компаній. Також до рейтингу увійшли представники банківського сектору, енергетики, аграрної галузі та ін.

У відборі кандидатів головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед компанією, зокрема й на проблеми, що виникли через зовнішні обставини.

«У “Фармак” сконцентровані сучасні технології, інноваційні рішення та потужний науковий потенціал. Ми щорічно інвестуємо в дослідження та наукові розробки понад $15 млн. Сьогодні в компанії працюють 150 вчених, з яких 42 кандидати наук і 5 докторів наук. Ми проводимо дослідження наших ліків у європейських лабораторіях і наукових полігонах у США. І попри кризу цьогоріч ми збільшили наш бюджет на R&D з 350 млн до 400 млн грн. Ми віримо, що це розвиток компанії й інвестиції в майбутнє. Загалом “Фармак” реінвестує в розвиток приблизно 95% прибутку. У 2020 році ми плануємо інвестувати 1,2 млрд грн. Кошти насамперед будуть спрямовані на будівництво нового лабораторно-офісного центру, у якому проводитимуться розробки сучасних складнокомпонентних лікарських засобів, які врятують багато людських життів», – зазначив в інтерв’ю виданню Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак».

Назад до нагород

Ще більше нагород