Вер 03, 2021

«Фармак» автоматизує процедуру підбору персоналу

Впровадження модуля автоматизації дозволить скоротити трудовитрати на пошук спеціалістів і пришвидшить закриття вакансій.

«Фармак» автоматизує процедуру підбору персоналу

Фото: пресофіс компанії «Фармак»

«Фармак» першим серед українських фармацевтичних компаній впровадив систему SAP SuccessFactors з метою автоматизації найбільш важливих і трудомістких процесів у сфері управління персоналом. Наразі впроваджується новий модуль – SAP SuccessFactors Recruiting.

SAP SuccessFactors Recruiting дозволить охопити й автоматизувати весь процес підбору персоналу: від запуску заявок на пошук спеціаліста до його виходу на роботу. Модуль також дає можливість аналізувати роботу рекрутерів за допомогою метрик HR-ефективності.

HR-фахівці зможуть ефективніше працювати з базами резюме, вести облік внутрішніх і зовнішніх кандидатів, формувати групи найрелевантніших претендентів згідно із заявкою на підбір персоналу і зберігати результати проведених співбесід. Такий підхід значно скоротить трудовитрати на пошук спеціалістів і пришвидшить закриття вакансій.

«Активно цифровізуючи бізнес, «Фармак» велику увагу приділяє автоматизації HR-процесів. Уже три роки в нас працює модуль SAP SuccessFactors, який перевів в онлайн постановку, каскадування та погодження цілей, щорічне оцінювання за корпоративними й управлінськими компетенціями, формування індивідуальних планів розвитку та кадрового резерву. Минулого року почали вводити модуль, який автоматизує навчання персоналу. Це дозволить спростити і прискорити процес набуття нових знань і перейти від паперових носіїв до управління цифровими даними. А також розвивати e-learning з елементами гейміфікації, зробивши навчання гнучкішим і результативнішим. Наразі запроваджуємо автоматизацію рекрутингу для ще більшої ефективності та вивільнення часу HR-фахівців на інші стратегічні завдання», – зазначила Вікторія Кондрашихіна, директорка з персоналу компанії «Фармак».

Нагадаємо, «Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві.


«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року інвестували в модернізацію виробництва понад $ 310 млн. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно $ 15 млн. Виробничі потужності та лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена в понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та інших.

«Фармак» входить до топ-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.

* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.
** За даними рейтингів видань «Власть денег» (2020 рік), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 рік), «Топ-100. Рейтинги крупнейших» (2020 рік).

https://mind.ua/news/20230646-farmak-avtomatizue-proceduru-pidboru-personalu

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій