Лют 08, 2016

В рамках програми «Прийомні онуки» 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району

Продовжується і співпраця Товариства Червоного Хреста району з ПАТ « Фармак» в рамках програми «Прийомні онуки».  Минулого тижня 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району, які знаходяться на обслуговуванні патронажної служби Товариства. Волонтери ПАТ «Фармак» разом з волонтерами Товариства та патронажними сестрами  проводили адресну доставку наборів до домівок стареньких.

Також в медико-соціальному центрі Товариства Червоного Хреста  Подільського району в співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією провели круглий стіл для багатодітних родин, переміщених з зони проведення АТО.

Соціальні працівники пояснили присутнім дію програми « Психо-соціальна адаптація  жінок з дітьми, переміщених  з зони АТО », в рамках якої можливо отримати консультації психологів, взяти участь в майстер-класах, відвідати театри, музеї, цирк тощо. Крім того, всі присутні жінки отримали косметичні набори, ковдри, а  дітки – іграшки від Товариства Червоного Хреста. Всього до участі в засіданні долучилося 30 осіб.

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій