Рецептурный лекарственный препарат

Диаформин® 500 мг

Действующее вещество: Метформина гидрохлорид

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

  • Сахарный диабет ІІ типа при неэффективности диетотерапии и режима физических нагрузок, особенно у больных с избыточной массой тела:
  • Для уменьшения осложнений диабета у взрослых пациентов с сахарным диабетом ІІ типа и избыточной массой тела как препарат первой линии после неэффективной диетотерапии.

Таблетки

Пероральное применение

Для взрослых и детей с 10ти лет

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Упаковка №30 Ориентировочная цена в аптеках:
Упаковка №60 Ориентировочная цена в аптеках:
Данные с сайта tsinanaliky.com.ua
Заказать на:

Инструкция к применению: Диаформин® 500 мг

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 1772

Реєстраційне посвідчення № UA/2508/01/01 , № UA/2508/01/02

ЗМІНИ ВНЕСЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 428

Дата обновления инструкции. 03.03.2023.

все лекарственные формы:

Диаформин® 500 мг

Выбрать

Диаформин® 850 мг

Выбрать

Диаформин® 1000 мг

Выбрать

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.