Каберлат® (1)
Каберлат® (2)
Каберлат® (3)
Каберлат® (1)
Каберлат® (2)
Каберлат® (3)

Рецептурный лекарственный препарат

Каберлат®

Действующее вещество: Каберголин

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

  • Лечение гиперпролактинемических состояний
  • Ингибирование физиологической послеродовой лактации сразу после родов или подавления установившейся лактации в следующих случаях: после родов, если мать решила не кормить ребенка грудью или когда кормление грудью противопоказано матери или ребенку по медицинским причинам; после рождения мертвого плода или аборта.

Таблетки

Внутреннее применение (местно)

Для взрослых и детей с 16ти лет

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Ориентировочная цена в аптеках: ,, грн.
Array ( [819126] => Array ( [0] => 1312.20 — 1353.70 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/ru/catalog/497-kaberlat ) )
Заказать на:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 22.02.2022 № 355

Реєстраційне посвідчення UA/19113/01/01

Дата обновления инструкции. 22.02.2022.

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.