Рецептурный лекарственный препарат

Прескор

Действующее вещество: Левосимендан

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

  • Непродолжительное лечение острой декомпенсированной сердечной недостаточности тяжелой степени при неэффективности традиционной терапии и при состояниях, когда необходима инотропная поддержка.

Флаконы

Внутривенное введение

Для взрослых

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Ориентировочная цена в аптеках: ,, грн.
Array ( [904120] => Array ( [0] => 6943.50 — 8266.00 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/ru/catalog/501-preskor ) )
Заказать на:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 25.08.2023 № 1517

Реєстраційне посвідчення UA/20171/01/01

Дата обновления инструкции. 25.08.2023.

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.