Новий штам «Дельта» виявився більш агресивним, а інфіковані ним пацієнти частіше потребують кисневої підтримки. У зв’язку з цим, в країні критично бракує медичного кисню. Використання закуплених Фондом концентраторів дасть змогу забезпечити киснем магістральні системи; більше того, вони можуть бути підключеними до апарату ШВЛ замість кисневих балонів.

Ще з початку пандемії «Благодійний фонд Родини Жебрівських» надає системну підтримку закладам охорони здоров’я. Минулого року Фонд виділив понад 10 мільйонів гривень на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень, цифрової ультразвукової діагностичної системи, кисневих концентраторів, іншого лікувально-діагностичного обладнання та засобів індивідуального захисту для лікарень із різних регіонів України.

Інформація про брак кисню надходить із різних куточків України, а навантаження на лікарні сягнули пікових позначок. Від забезпеченості лікарень киснем сьогодні залежить здоров’я та життя людей. І як же ми можемо лишатися осторонь?» – коментує Філя Жебровська, засновниця Фонду та Голова наглядової ради «Фармак».

*Концентратори Bright field AERTI AE -8-NW високого тиску, потужністю 20 л/хв