«Фармак» прибрав територію парка «Сирецький Гай», площею, як майже футбольне поле НСК Олімпійського

Співробітники «Фармак», за підтримки Подільської Районної в м. Києві Державної Адміністрації, вийшли на прибирання парку «Сирецький Гай». Лише за декілька годин було прибрано 0,5 га парку та вивезено 3 причепи листя.

У Подільському районі парк «Сирецький Гай» займає площу у більше ніж 92 га. Щоденно у ньому гуляють тисячі жителів міста з дітьми та домашніми улюбленцями, проводяться різноманітні заходи.

2000 кг кисню для Києва!

Днями пройшла екологічна акція «Зелене місто». Разом із Подільською районною державною адміністрацією та Міськзеленбуд працівники “Фармак” прибрали парк по вулиці Заводській, 8, висадили там 10 молодих кленів та близько 100 декоративних кущів.

Чисте місто

Охорона довкілля – один із пріоритетів ПАТ «Фармак». Компанія системно реалізує проекти, спрямовані на покращення екологічного стану країни. Для керівництва ПАТ «Фармак» надійними помічниками та однодумцями в цьому питанні виступають працівники компанії. Щорічно колектив ПАТ «Фармак» ініціює та успішно проводить генеральні прибирання Києва, а цьогоріч – і міста Шостка.

У квітні 2018 року приблизно 100 працівників ПАТ «Фармак» прибрали лісову зону уздовж алеї художників на Андріївському узвозі у Києві. Кожен учасник акції доклав максимум зусиль задля очищення історичної частини міста. Поєднання позитивного спілкування та благородної цілі й надалі об’єднуватиме небайдужих волонтерів компанії.