Тисяча сімей отримали насіннєві набори від «Фармак»

2

Вже другий рік поспіль компанія підтримує ініціативу Seeds for Ukraine – «Насіння для України». Що має на меті забезпечити селян насіннєвим матеріалом, щоб вони могли вирощувати власний урожай, та не допустити продовольчої кризи в країні. Цього року проєкт надає допомогу  внутрішньо переміщеним особам та людям на звільнених територіях.

«Ми забезпечимо громади насінням, допоможемо встановити теплиці та доставимо врожай туди, де його потребуватимуть. Наша мета — підтримати 100 000 сімей і громади у 10 регіонах, які найбільше постраждали від російської війни», діляться організатори.

«Фармак» увійшов до рейтингу ТОП-10 компаній з кращими КСВ-програмами воєнного часу

ксв нагорода

Журналісти видання «Ділова столиця» проаналізували діяльність українських компаній під час війни та оприлюднили рейтинг тих, хто має найкращі програми з корпоративної соціальної відповідальності. Серед лідерів сталого розвитку – фармацевтична компанія «Фармак», оператор зв’язку «Київстар», логістична компанія «Нова Пошта» та інші.

Предметом аналізу стала діяльність компаній по двох напрямкам: внутрішні та зовнішні програми КСВ.

«Фармак» надав допомогу Армії на понад 45 млн грн

s7be37-24de7bbd5a5a25349fdb8f2491589a5a

Квадрокоптери, автівки, генератори, ліки, радіостанції – це все лише частина допомоги, яку надає компанія «Фармак» та Благодійний фонд родини Жебрівських* Армії. Ця підтримка стабільна з 2014 року, а від початку повномасштабної війни рф проти України стала ще більшою. За ці 9 місяців вона склала понад 45 млн грн.