Фармацевтична компанія «Фармак» передала медичне обладнання Шосткинській дитячій лікарні

Передача обладнання

У грудні 2023 року в компанії за традицією відбувся благодійний ярмарок, під час якого співробітники долучилися до збору коштів для підтримки дитячої лікарні в Шостці. Саме у цьому місті на Сумщині розташоване високотехнологічне виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів «Фармак», тому підприємство на постійній основі організовує проєкти для розвитку та підтримки громади. На ярмарку кожен співробітник компанії міг купити ласощі, приготовані дітьми фармаківців разом із батьками, і таким чином допомогти придбати медичне обладнання, яке є вкрай важливим для забезпечення високоякісного лікування дітей у Шостці.

Благодійний фонд Родини Жебрівських передав військовим обладнання на понад 2 млн грн

photo_5323258466564954085_y – копія

Зв’язок, безпілотники, зарядні станції – речі першої необхідності для наших військових. Саме тому Благодійний фонд Родини Жебрівських намагається оперативно закривати запити від військових.

Цього разу фонд передав військовим 5 старлінків, 6 квадрокоптерів, 18 FPV-дронів та 10 зарядних станцій військовим. Загальна сума допомоги склала 2 млн грн.

Благодійний фонд Родини Жебрівських увійшов в ТОП-100 публічних доброчинних організацій України

БФ Жебрівських

Асоціація благодійників України оприлюднила результати щорічного огляду «Топ 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України (за результатами діяльності у 2022 році)».