Ще 3 автомобілі отримали захисники Шостки від Благодійного фонду Родини Жебрівських

IMG_3739

Ми не припиняємо підтримувати наших захисників. Адже не забуваємо, завдяки кому ми можемо працювати, жити і планувати.

Цього тижня Благодійний фонд Родини Жебрівських передав чергові 3 автомобілі (Volkswagen 7J0 та два Volkswagen 7НК) 5 Прикордонному загону та Шосткинському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

19 маневрених квадрокоптерів від Благодійного фонду Родини Жебрівських уже допомагають нашим Захисникам

photo1661146595
Боротьба триває і допомога військовим має постійним потоком надходити на фронт. Цього тижня Благодійний фонд Родини Жебрівських передав нашим захисникам квадрокоптер DJI Matrice 30Т, 15 квадрокоптерів моделі DJI Mavic 3 Fly More Combo та 3 квадрокоптери DJI Mavic 3. Сума закупівлі склала 3 538 205 грн.
 
Ці моделі квадрокоптерів – надзвичайно маневрені, вони є необхідними для розвідки, адже дають змогу побачити багато, не підлітаючи близько. Це такі собі «очі в небі» наших військових, що слугують для виявлення цілей і наведення артилерійського вогню. Таким чином можна раціональніше використовувати військову зброю.

Чергова партія автомобілів для наших захисників від Благодійного фонду Родини Жебрівських

Ми розуміємо, що в цій війні немає «чарівної пігулки», і для Перемоги потрібна щоденна кропітка робота, максимальна залученість усіх українців. Тому підтримка наших військових має бути стабільною.

IMG_2783