Привіт, я – Андрій.

Ще з дитинства я мріяв стати спортивним лікарем, тож після здобуття середньої освіти вступив на медичний факультет. Отримавши перший досвід роботи в реанімації, продовжив працювати лікарем-реаніматологом у дитячій реанімації, де рятував людські життя впродовж подальших 15-ти років.

Втім, я прагнув розвитку, тому почав розмірковувати, який шлях обрати. Так, у 2000 році почав працювати медичним представником в компанії «Фармак». Працюючи у представництвах, які відкривалися в регіонах України, я відповідав за розповсюдження лікарських засобів «Фармак» спочатку в північно-східному регіоні (Харків-Полтава-Суми), а згодом – у центральному (Дніпро-Кропивницький-Запоріжжя).

Досвід роботи лікарем став у нагоді. Я розумів важливість якісних лікарських засобів для пацієнтів, які перебувають у критичному стані, і для яких відлік йде на хвилини. Основним викликом для мене стало усвідомлення того, що наші лікарі не довіряють якості української фармацевтичної продукції. На противагу цьому, я вже знав зсередини, що продукція «Фармак» виготовляється з дотриманням найвищих національних та європейських стандартів. Тож я відчув, що маю змінити ставлення до української фармацевтики.

І згодом я отримав таку можливість. У 2013 році мене запросили на посаду менеджера з питань регіонального розвитку. Того ж року став начальником сектору. Серед моїх нових обов’язків було формування команди професіоналів. Ми мали значну кількість препаратів у портфелі та план продажів цих препаратів, що, у свою чергу, визначало прибуток компанії. Я сформував команду в різних містах. Деяких співробітників навчав, інших – направляв. Моя увага завжди була спрямована на професіоналізм людини, на її знання та вміння переконувати інших. Це – основні критерії. Коли у вас є згуртована команда, що має професійний підхід до роботи, ви неодмінно отримуєте позитивний результат.

Надзвичайно цінним є ставлення керівництва компанії до всього колективу. «Фармак» суттєво відрізняється від інших компаній. Тут я завжди упевнений, що моя ініціатива буде підтримана. Тут панує атмосфера, яка мотивує людину до праці. «Фармак» створив власну формулу успіху, поєднавши амбітні цілі з турботливим ставленням до колективу. Таку ж атмосферу я підтримую у своєму колективі.

Сьогодні я так само, як і компанія, ставлю перед собою амбітні цілі. Я буду пишатися, коли кожен другий український споживач знатиме та довірятиме продукції «Фармак». Хочу, щоб усі лікарі були впевнені у високій якості лікарських засобів «Фармак». І ми знаємо, як досягти цієї мети.

Ми співпрацюємо з лікарями різних напрямків, і бачимо, що на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за здоров’я українців. Наш сектор працює з тяжкою артилерією лікарських засобів для лікарів-хірургів, кардіологів, ревматологів, реаніматологів, анестезіологів, травматологів. Тому наша мета – виготовляти високоефективні та доступні ліки.

Що б я хотів побажати молоді? Найважливіше – це фокусуватися не на кар’єрі, а на своєму професіоналізмі. Працюйте наполегливо, і кар’єра прийде до вас сама. Креативність, радість від життя – ось ваш шлях. Коли людина сфокусована на своєму професіоналізмі і добре справляється зі своєю роботою, успіх неодмінно прийде!