Привіт, мене звати Дмитро.В компанії «Фармак» я працюю вже більше семи років. Але про все по черзі…

Родом я з Чернігова і ще зі школи я почав цікавитись природничими науками, в тому числі і хімією.

Мій старший брат також мав схожі захоплення, тому він першим вступив до КПІ ім. Сікорського на спеціальність промислова біотехнологія.

Мені було цікаве те, що про навчання розповідав мені брат, тому я також зрозумів, що хочу пов’язати своє життя з біотехнологіями.

Вже з 11 класу я почав комплексно готуватись до вступу відвідуючи підготовчі курси при КПІ ім. Сікорського, закінчив школу з відзнакою по хімії і в 2008 році я став студентом-біотехнологом. Мій професійний досвід розпочався на 5 курсі, коли я влаштувався на свою першу роботу фахівцем з реєстрації. На новому місці я навчився азам реєстрації. Спочатку мені було цікаво але з часом я зрозумів, що потрібно рости та розвиватись далі.

Я оновив своє резюме на robota.ua і в цей же день мені перетелефонували з компанії «Фармак» запросивши на співбесіду. Згодом мене прийняли в сектор, що відповідає за реєстрацію в країнах СНД. Моїми обов’язками було проведення реєстрації, перереєстрації лікарських засобів та внесення змін у досьє лікарських препаратів. Це був зовсім інший рівень роботи – у компанії були налаштовані процеси, відчувалась командна робота та завзятість спільною справою. Спочатку було складно, мабуть як і всім на новому місці, але з часом я розібрався у всіх процесах роботи та став професіоналом своєї справи.

Вже через 2 роки успішної роботи мене запросили у департамент, що відповідав за інші ринки, адже компанія стрімко розвивалась і необхідна була людина, що буде займатись супроводом реєстрації. Щоб краще зрозуміти всі аспекти нової роботи, я відвідав навчальний тренінг та семінар закордоном, де познайомився з регуляторними вимогами інших ринків, а також мав змогу особисто поспілкуватись з провідними експертами регуляторних агенцій. Компанія дала мені можливість навчатись у кращих з кращих і я вдячний їй за це.

Через деякий час мені запропонували менеджерську посаду в напряму розвитку ринків, де я працюю і зараз. Ми співпрацюємо з уповноваженими регуляторними органами, партнерами та супроводжуємо процеси реєстрації та перереєстрації.
Крім цього, я лідер змін по проекту «Трансформація корпоративної культури компанії Фармак», де маю змогу впливати на зміни у компанії та транслювати їх співробітникам.

Моя робота – це моє хобі.

Я бажаю всім молодим людям не боятись труднощів, бути сміливими та пробувати нове!