Усім привіт!

Мене звати Єлєна.

Мій шлях до фармації почався ще в школі, коли мене обрали для поглибленого вивчення хімії та майбутньої участі в олімпіадах. Саме тоді я зрозуміла, що мені це подобається, і надалі я хочу розвиватися у сфері, де головує хімія. Відтак в процесі вибору майбутньої спеціальності, я прийшла до фармації та вирішила спробувати себе в ній. Як alma mater я обрала Національний фармацевтичний університет (НФаУ), бо вважаю, що саме він диктує фармацевтичну освіту в Україні і є головним осередком навчання молодих спеціалістів даної сфери.

Так трапилося, що мій випускний курс припав на 100-й ювілей НФаУ, на честь цього великі фармацевтичні організації обирали стипендіатів серед студентів. Всі роки я старанно вчилася та займалася науковою діяльністю зі своїм керівником, тож мені запропонували надіслати резюме для участі в стипендіальній програмі, де в підсумку мене було обрано компанією «Фармак».

У «Фармак» я потрапила після того, як вже захистила диплом в університеті. Коли мені зателефонували та запропонували роботу, я знаходилася в Миколаївській області, куди приїхала з Харкова через активні бойові дії. Отримавши пропозицію, зрозуміла, що це гарна можливість рухатися далі, здобувати нові знання та досвід з можливістю постійного самовдосконалення. Так і опинилася у «Фармак», серед команди професіоналів та лідерів фармацевтичної галузі.

Надалі я планую набиратися знань, поглиблювати вже наявні та вдосконалюватися у своїй спеціальності, для того, щоб у майбутньому можна було рухатися тільки вперед, стоячи на міцному фундаменті накопиченого досвіду.

Хочу побажати всім студентам не боятися мріяти, ставити високі цілі та йти до них, адже «двері» можуть відчинитися в найнеочікуваніший час і момент.