Всім привіт, мене звати Дмитро. Родом я з міста Донецьк.
 У школі мені дуже подобалися два предмети: математика та географія. З останнім не склалося подальше життя, а от точні науки відіграли в моєму житті велику роль.
Вже в 10 класі я цілеспрямовано вступив до ліцею, де викладали економіку. При виборі університету я також не вагався і дуже швидко обрав свій фах. В 2008 році я закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю фінанси.
Після навчання мені пощастило відразу потрапити в одну з компаній «великої четвірки». Там я працював 3 роки аудитором, аж поки не дізнався про «Фармак». У той час у компанії була відкрита вакансія фахівця відділу внутрішнього аудиту. Мене зацікавила ця посада і, пройшовши конкурсний відбір, я почав працювати у новій для себе індустрії – фармацевтиці. Було дуже цікаво, адже певні процеси ми будували з нуля: потрібно було змінювати фінансову звітність відповідно до міжнародних стандартів і кращих світових практик. Для мене це був новий виклик і можливість у повній мірі проявити себе.
Мою кар’єру можна назвати стрімкою, адже вже через рік я став керівником сектору. Я навчався у «Школі розвитку менеджерів компанії», де активно працюють над soft skills керівників і вдосконалюють управлінські компетенції. З початку роботи у компанії я зрозумів, що «Фармак» дуже багато вкладає у своїх співробітників – я весь час проходив різноманітні навчання та воркшопи, в тому числі і за кордоном. Із переходом на нову позицію у мене з’явилися й нові обов’язки. Так, наприклад, я почав займатися прорахунками окупності різних проєктів і продуктів компанії, а також був частиною команди, що розвивала фінансові модулі на платформі SAP. Мені було цікаво заглибитися у виробничі та суміжні процеси роботи компанії.
У 2014 році я став керівником відділу. На той час цікавим проєктом стала купівля маркетингової компанії за кордоном. Ми власними силами провели фінансовий аудит Due Diligence та змогли надати відповідні висновки для прийняття виваженого управлінського рішення. З того часу «Фармак» володіє маркетинговою компанією Nord Farm у Польщі. Окрім того, я відповідав за підтримку та вдосконалення бюджетних процедур, методології та бюджетної моделі, формування бюджету компанії, його коригування й актуалізацію, підготовку річної та квартальної управлінської звітності підприємства.
 У 2018 році я був призначений керівником департаменту і головою тендерного комітету компанії. У цей час команда «Фармак» почала проєкт імплементації інтегрованого бізнес-планування (IBP). Якщо коротко, то це проєкт, що покликаний об’єднати та вдосконалити процес взаємодії всього ланцюга постачання: від розробки нових продуктів та продажів до виробництва, закупівель і контролю якості – при цьому завжди маючи актуальні плани на 3 роки вперед.
Вже 10 років я працюю в «Фармак» і мені подобається вектор розвитку компанії, а також те, що до 90% прибутку вкладається в інновації та розвиток. Я впевнений, що попереду в нас ще багато цікавих проєктів. Мені дуже пощастило з командою та людьми, які мене оточують!
У вільний від роботи час я займаюся мотоциклетним спортом. Іноді беру участь у змаганнях і загалом проводжу час у колі однодумців.
Приєднуйтеся до нашої команди лідерів і творіть здоров’я разом із нами!