Всім привіт, мене звати Володимир. Родом я з містечка Богуслав, що в Київській області.
У школі мені подобалися різні науки. Та й навчання давалося не складно, адже мене багато що цікавило.
Після школи настав час обирати вуз і спеціальність. Я вирішив податися в декілька вищих навчальних закладів, щоб мати можливість обрати з найкращих. Серед них я обрав КПІ ім. Сікорського. Досі вважаю, що це було правильним рішенням, адже мене навчали не просто викладачі, а практики, які мали величезний досвід у різних сферах діяльності. Крім навчання, займався спортом і був у збірній команді університету по дзюдо.
Після закінчення університету, я вирішив спробувати працевлаштуватися в «Фармак». Про компанію я знав ще зі студентських часів.
Скажу відразу — я влаштувався на посаду початкового рівня, але це аж ніяк не применшило значимості моєї роботи, адже я відповідав за якість дуже складних та потрібних людям продуктів.
За весь час роботи у «Фармак» я чи не кожного року змінював напрям своєї роботи — і це дуже класно, оскільки десь відкривалися нові дільниці чи підрозділи, а десь я сам хотів більше займатися наукою та інженерією.Окрім того, я мав можливість проходити тренінги та воркшопи з управлінського мистецтва, мотиваційного менеджменту, управління по цінностям та багато інших, що проводилися в компанії.
Я радий, що амбіційні проекти дозволили нам з колегами в процесі обмінюватися досвідом з іноземними фахівцями провідних європейських компаній. Це дуже мотивує, адже ми змогли пересвідчитися: наші процеси нічим не гірші за іноземні, а в дечому кращі. Ми цим щиро пишаємося!
Сьогодні я займаю керівну посаду і я радий, що можу впливати на різні процеси в компанії. Я не уявляю свого життя без моєї команди та колег, разом з якими ми досягаємо дуже значимих результатів. Впевнений, що попереду на нас чекають ще багато нових викликів та звершень!
У вільний від роботи час я граю у футбол, читаю книги та подорожую.
Для молоді можу побажати йти впевнено до своєї мрії, не боятися нових викликів і тоді для вас відкриється безліч можливостей!
Приєднуйтеся до нашої команди і творіть здоров’я разом із нами!