Привіт, мене звати Олена.

Уже більш ніж 2 роки «Фармак» є невід’ємною частиною мого життя.

Будучи студенткою 4 курсу НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського хіміко-технологічного факультету я все ніяк не могла визначитися з конкретним напрямом хімії, але завжди знала, що хочу працювати на великому та сучасному підприємстві. Тому коли подруга сказала, що у лабораторії аналітичного контролю компанії «Фармак» є відкрита вакансія лаборанта, я не задумуючись кинулася до ноутбука і написала своє перше резюме. Досвіду у мене не було, проте в компанії «Фармак» в мене повірили, запросили на роботу і всьому навчили. Адже всі ми розуміємо, що університет дає лише теоретичні знання.

У компанії мені запропонували позмінний графік роботи, що чудово підходив для мене, студентки денної форми навчання. Я могла поєднувати навчання та роботу (мій диплом з відзнакою є тому прямий доказ).

З часом я стала наставником для новачків, скажу вам чесно – це не найлегша робота, бо треба намагатися донести інформацію чітко та зрозуміло. Але відчуття того, що ти навчаєш та допомагаєш комусь, як колись допомагали тобі ні з чим не порівняти.

Згодом мені запропонували посаду посаду хіміка в лабораторії аналітичного контролю, де я працюю і зараз. В мої обов’язки входить перевірка властивостей ліків в процесі зберігання впродовж декількох років.

Мені подобається моя робота і я рада, що потрапила в компанію, де щиро турбуються про співробітників. Наприклад, у нас щосереди проходить дихальна гімнастика, хіба не чудово?

Компанія веде соціально відповідальний бізнес, в тому числі і донорство, що для мене є дуже близьким та важливим. Вперше я здала кров 4 роки тому. З тих пір я активний донор крові, мало хто знає, але одна донація — це три врятовані життя.

Я хочу побажати всім молодим людям вірити в себе, не боятись труднощів та знайти своє покликання і місце, де це покликання можна реалізувати. Коли ти причетний до великої справи та розумієш, що тебе цінують колеги та компанія – це найважливіше.