Про кар’єрні досягнення, якими найбільше пишаюся

На мою думку будь-які кар’єрні досягнення людини, в першу чергу, залежать від рівня особистісного та професійного розвитку, а також постійного вдосконалення своїх вмінь та навичок. За 18 років, які працюю на Фармаку, кожен етап у моїй кар’єрі сприяв здобуттю нових знань та примноженню набутих що, в свою чергу, дозволяє працювати щоразу ефективніше.

Кар’єрне зростання на Фармаку, постійні зміни та необхідність оновлювати та впроваджувати нові процеси та підходи, надають мені впевненості та дозволяють ставити перед собою ще більш амбітні цілі та досягати їх. А можливість самореалізації в професійній діяльності – це найкраща мотивація та запорука успіху кар’єрного зростання.

Наразі, очолюючи департамент досліджень та розробок я можу використовувати досвід, отриманий у виробництві, валідації, проектному менеджменті, інжинірингу, забезпеченні якості, сподіваюся це дозволить збільшити потенціал найкращого в Україні дослідницького центру.


Поради молодим фахівцям, які хочуть працювати у «Фармак»

Якщо ж ти хочеш бути першим, то слід докласти чимало зусиль для досягнення результату, проявити себе з найкращого боку, показати себе старанним та працьовитим, при цьому необхідно постійно рухатися вперед і розвиватися. Це й дозволяє досягти нових горизонтів та високих результатів на своєму професійному шляху. Цінуйте свою роботу за постійні виклики і труднощі, які роблять вас мудрішими, сильнішими, більш впевненими та професійними, використовуйте ці якості для досягнення успіху Компанії.


Поради людям, які поставили для себе ціль стати керівником

Щоб досягти успіху, необхідно в першу чергу бути професіоналом своєї справи, лідером і сильною особистістю, для котрої важливі такі риси, як людяність, справедливість, чесність, відкритість, толерантність і принциповість.

Навчитись відповідати не лише за власні результати праці, а й за підлеглих, які також зосередженні на досягненні Вашої спільної мети. Відчувайте будь-яку ситуацію, вчіться швидко реагувати на труднощі, що виникають в процесі роботи та нестандартно підходити до їх вирішення, не бійтеся (або будьте готові до) нових викликів. Радьтеся зі своїми підлеглими, враховуйте їхню думку – це може не лише сприяти вирішенню проблеми, а й надати можливість Вашим колегам відчути себе потрібними.